Jules Prick

Jules Prick

oud-notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 1983
Specialisme: personen- en familierecht alsmede bijzonder onroerende zakenrecht
E-mail: jules@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Martijn van Lawick van Pabst

Martijn van Lawick van Pabst

notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 1994
Specialisme: personen- en familierecht alsmede bijzonder onroerende zakenrecht
E-mail: martijn@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Mark Hofman

Mark Hofman

notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 1998
Specialisme: ondernemingsrecht, personen- en familierecht alsmede bijzonder onroerende zakenrecht
E-mail: mark@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Michiel Oude Luttikhuis

Michiel Oude Luttikhuis

(aankomend) notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 2008
Specialisme: bijzonder onroerende zakenrecht, personen- en familierecht
E-mail: oudeluttikhuis@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Róbin de Weerd

Róbin de Weerd

kandidaat-notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 2020
Specialisme: personen- en familierecht
E-mail: robin@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Anouk Nijhuis

Anouk Nijhuis

kandidaat-notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 2020
Specialisme: onroerende zakenrecht
E-mail: anouk@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Henk Peters

Henk Peters

juridisch medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1979
Specialisme: onroerende zakenrecht, zoals projectontwikkeling en splitsing in appartementsrechten
E-mail: henk@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Nelly Akkerman

Nelly Akkerman

juridisch medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1990
Specialisme: onroerende zakenrecht, zoals projectontwikkeling en splitsing in appartementsrechten
E-mail: nelly@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Michiel Wildenbeest

Michiel Wildenbeest

juridisch medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1993
Specialisme: onroerende zakenrecht
E-mail: michiel@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Geertje van Vuuren-Beukema

Geertje van Vuuren-Beukema

juridisch medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1988
Specialisme: onroerende zakenrecht
E-mail: geertje@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Petra Harlé-Teunissen

Petra Harlé-Teunissen

notarieel medewerker hypotheken

Werkzaam in het notariaat sinds: 1987
Specialisme: onroerende zakenrecht, in het bijzonder hypotheken
E-mail: petra@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Inge Hubers

Inge Hubers

notarieel medewerker hypotheken

Werkzaam in het notariaat sinds: 2000
Specialisme: hypotheken
E-mail: inge@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Inge Weijmarshausen

Inge Weijmarshausen

notarieel medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1988
Specialisme: algemene praktijk
E-mail: info@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Margreet van den Bosch

Margreet van den Bosch

notarieel medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 2002
Specialisme: algemene praktijk
E-mail: margreet@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Bianca Kalksma

Bianca Kalksma

notarieel medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1998
Specialisme: algemene praktijk
E-mail: bianca@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Karin Eskes

Karin Eskes

notarieel medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 2019
Specialisme: algemene praktijk
E-mail: karin@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Hilde van de Vorst-Oomes

Hilde van de Vorst-Oomes

notarieel medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 2021
Specialisme: algemene praktijk
E-mail: hilde@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641