Jules Prick

Jules Prick

Notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 1983
Specialisme: ondernemingsrecht, personen- en familierecht alsmede bijzonder onroerende zakenrecht
E-mail: jules@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Martijn van Lawick van Pabst

Martijn van Lawick van Pabst

Notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 1994
Specialisme: ondernemingsrecht, personen- en familierecht alsmede bijzonder onroerende zakenrecht
E-mail: martijn@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Mark Hofman

Mark Hofman

Notaris

Werkzaam in het notariaat sinds: 1998
Specialisme: ondernemingsrecht, personen- en familierecht alsmede bijzonder onroerende zakenrecht
E-mail: mark@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Henk Peters

Henk Peters

Juridisch medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1979
Specialisme: onroerende zakenrecht, zoals projectontwikkeling en splitsing in appartementsrechten
E-mail: henk@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Nelly Akkerman

Nelly Akkerman

Juridisch medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1990
Specialisme: onroerende zakenrecht, zoals projectontwikkeling en splitsing in appartementsrechten
E-mail: nelly@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Michiel Wildenbeest

Michiel Wildenbeest

Juridisch medewerker

Werkzaam in het notariaat sinds: 1990
Specialisme: onroerende zakenrecht
E-mail: michiel@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Petra Harlé-Teunissen

Petra Harlé-Teunissen

Notarieel medewerker hypotheken

Werkzaam in het notariaat sinds: 1987
Specialisme: onroerende zakenrecht, in het bijzonder hypotheken
E-mail: petra@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Inge Weijmarshausen

Inge Weijmarshausen

Secretaresse

Werkzaam in het notariaat sinds: 1988
Specialisme: algemene praktijk
E-mail: info@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Inge Hubers

Inge Hubers

Secretaresse

Werkzaam in het notariaat sinds: 2000
Specialisme: algemene praktijk
E-mail: info@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641

Rianne van den Berg

Rianne van den Berg

Receptioniste/Telefoniste

Werkzaam in het notariaat sinds: 2015
E-mail: rianne@pvhnotarissen.nl
Telefoon: 0316-524641